PNEUMOLASTIC THERMO RIPP S OTVOREM NA PALEC KARPÁLY
PNEUMOLASTIC THERMO RIPP S OTVOREM NA PALEC KARPÁLY
PNEUMOLASTIC THERMO RIPP S OTVOREM NA PALEC KARPÁLY
PNEUMOLASTIC THERMO RIPP S OTVOREM NA PALEC KARPÁLY

PNEUMOLASTIC THERMO RIPP S OTVOREM NA PALEC KARPÁLY

Cena s DPH: 390 Kč

Cena bez DPH: 322 Kč

Hmotnost: 0.1 kg
Záruka (měsíců): 24
Provedení: Skladem: Ano
Výrobce: PNEUMOLASTIC®
EAN: 8594033490799 Katalog. číslo: 100016
Dotaz k tomuto produktu


THERMO RIPP zápěstí s otvorem na palec - karpály  /nátepník ve velikostech - dámský, pánský/

1.Pneumolastic® je patentovaný, pomocí ultrazvuku vyrobený, textilně vázaný materiál. Jeho trojrozměrná elasticita dovoluje podobně jako kůže obklopit extrémně namáhané oblasti těla.
2.Kontakt s kůží zajišťuje permanentní masážní efekt žebrovou strukturou spojenou s elastickým materiálem - střídá se akupresurní efekt s uvolněním napětí. Značná svalová úleva a měřitelné zlepšení cirkulace krve jsou výsledkem.
3.Frikce způsobené pohybem a působení tělesné teploty způsobují mírný vzestup teploty kůže a svalů.
4.„Sací efekt“ daný designem umožňuje transport potu z kůže ventilačními žebry a současně vhání čerstvý vzduch do pneumolastického systému.
5.Bandáže po přiložení na kůži vytvářejí elektromagnetické pole, které působí do hloubky kostí a svalů, urychluje hojící procesy a snižuje bolest.

Vlastnosti: Materiál Pneumolastic® zajistí o 10 % více tepla než běžný oděv a dokonale odvádí vlhkost. Snížení vlhkosti povrchu kůže se udává o více než 40 %. To ocení zejména revmatici. (Angorská vlna zvyšuje teplo a snižuje vlhkost asi o 1 %). Použité textilie a pěnové hmoty jako izolanty svým pohybem umožňují vznik elektrických polí, která svým působením na organismus přispívají ke snížení neurálního napětí, potlačení zánětu, uvolnění svalů a zmírnění bolesti. Po přiložení na kůži vytvářejí mírné elektromagnetické pole, které působí směrem dovnitř a má pozitivní vliv na prokrvení tkání a přísun živin. Celkový efekt se může přiblížit účinkům lokálních anestetik.

APLIKACE

Bolí Vás za krkem?

Příčin bolestí v oblasti krku je stejně mnoho jako známých metod léčení. Krční obratle, jejichž praskání slyšíte při otáčení hlavou, Vám budou za noční bandáž vděčné. Límcová bandáž na suchý zip jemně povolí ztuhlé svaly, posílí lokální cirkulaci krve a uleví od bolesti od hlavy až po konečky prstů. Okamžitá aplikace bandáže kolem krku účinkuje velmi dobře také proti počínajícímu zánětu mandlí nebo dutin. Účinná je také jako čelenka při nachlazení.

Jak na bolesti zad

Každý třetí člověk trpí bolestmi zad a navštěvuje lékaře. Speciální bandáž může být aplikována na kteroukoliv část páteře. Žebrová struktura bandáže zahřívá, masíruje, stlačuje a napíná svaly kolem páteře a podporuje dlouhodobou regeneraci. Potíže způsobené meziobratlovými ploténkami lze pomocí Thermo Rippu efektivně uvolnit.

Když praská v kolenou

Kolenní klouby jsou často zatěžovány chybným postojem, chladem, přetížením nebo nadváhou. Tento kloub leží pod kůží a není obklopen hřejivým svalstvem. Pokud je pravidelně namáhán a zároveň vystaven chladu, opotřebení se brzy projeví. Noční aplikace Thermo Ripp  bandáže působí skoro zázračně. Obklopí kolenní kloub, vytvoří kolem něj hřejivé mikroklima, podpoří prokrvení kloubu, zlepší jeho výživu a zajistí léčivé elektro-magnetické pole. Ráno po opuštění lůžka regeneraci skutečně cítíte!

Bolí Vás rameno?

Mnoha lidem během spánku vychládají ramena. To má za následek snížení výživy ramenních kloubů a často i jejich předčasné opotřebení provázené bolestí. Tyto bolesti se obtížně léčí a často vyžadují dlouhodobou terapii. Včasná opatření se určitě vyplatí. Pneumolastická bandáž obepne sval i kloub a zabrání expozici chladu v citlivé oblasti. Ve dne i v noci ochrání rameno před zánětem ať už nervového původu nebo vlivem počasí.

Loket

Pneumolastická bandáž je velmi účinná pro všechny druhy potíží známých pod názvem tenisový loket. Jednostranné zatížení při práci nebo sportu je kompenzováno jemnou masáží, takže komplikace se vůbec neprojeví.

Užijte si zotavující spánek

Kompletní regeneraci svalů, šlach a vazů potřebují nejen pacienti ale také amatérští i výkonnostní sportovci. Spánek v příjemném teple, se suchou pokožkou, prokrvením a regenerací celého zatěžovaného pohybového aparátu - na své si přijde celá páteř!  Mnoho těch, kteří se neklidně převalují v posteli a hledají vhodnou polohu, se díky podložce Thermo Ripp konečně dočká zaslouženého a klidného spánku.

■ Působení drážek a žeber pneumolastického materiálu přináší úlevu pacientům s meziobratlovými

ploténkami.

■ Sytém drážek a žeber zlepšuje rozložení tlaku a odvod vlhkosti, proto se lze vyhnout proleženinám. Podložky úspěšně prošly testy v projektu Lékařské misijní kliniky v německém Würzburgu a jsou doporučovány jako profylaxe proti proleženinám.

Údržba:

Výrobky z materiálu Pnemolastic®  perte při teplotě do 60 °C jemnými pracími prostředky bez použití aviváže, nejlépe ručně. Životnost při dobrém udržování je několik let.

Hygienická nezávadnost potvrzena Státním zdravotním ústavem Praha.

Tabulka rozměrů 

 
velikost v cm S M L XL
koleno 31-35 35-40 40-45 45-50
loket 22-25 25-29 29-33  
paže 26-31 31-36 36-42 42-48
stehno 42-47 48-54 55-61 62-68
krční páteř univerzální na suchý zip      
čelo-krk univerzální na suchý zip      
bederní páteř univerzální na suchý zip      
zápěstí nátepník dámské 17-18cm   pánské 18-19cm  
zápěstí s otvorem na prst /karpály/ dámský   pánský  
zápěstí s palcem dámský   pánský  
kotník dámský   pánský  
límec - trapéz dámský   pánský  
trapézový límec s rameny dámský   pánský  
rameno dámské XS dámské pánské XS pánské
antidekubitní podložka 90x200 cm      


 

Rýsování svalů

Být fit a dobře vypadat

Výdrž

Budování svalové hmoty

Zpevněná a ve formě

Snižování hmotnosti