O nás 

Naše společnost USAS s.r.o. je stabilním a silným partner na trhu se sportovní výživou od roku 1990, současně jsme dovozcem německých produktů firem MULTIPOWER, PROVISTA a  Z-KONZEPT.

Po celou dobu se současně zabýváme distribucí a přímým prodejem sportovní a doplňkové výživy. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit každého sportovce (vrcholového i rekreačního) z jakéhokoliv sportovního odvětví.

Velice si zakládáme na tom, že se nám podařilo díky dlouholetému působení a zkušenostem spolu s prestižními lékaři a trenéry spoluvytvářet profesionální stravovací režimy pro účastníky olympijských her, mistrovství světa, členy reprezentačních a ligových týmů. Důvěru jsme si získali u mnoha význačných osobností samozřejmě především ze sportovního sektoru, ale také z politiky, kultury, médií i showbyznysu.

Individuální stravovací programy, ale hlavně vytváříme především pro běžnou sportující veřejnost, pro trpící nadváhou redukční programy nebo pro nadměrně stresované manažery regenerační programy .

Všem, kteří na nás spolehají, nabízíme skvělé ceny, širokou nabídku originálních produktů. Naše zkušenosti a zkušenosti stabilních německých výrobců sportovní a doplňkové výživy, které jsou na špici evropského trhu desítky let. Za samozřejmost pokládáme odborný, osobní přístup našeho týmu.

Teď už záleží jen na Vás. Vyzkoušejte naše služby! Ujišťujeme Vás, že zvolíte to nejlepší!

Multipower - lídr na evropském trhu sportovní výživy

Multipower založený v roce 1977 má více než třicetiletou zkušenost ve vývoji a výrobě sportovní výživy. Od té doby neustále rozvíjíme naše port-folio a nyní zásobujeme sportovce ve 36 zemích světa.

Náš tým se skládá z odborníků na výživu, chemiků a dalších specialistů. Všichni jsou také zapálenými sportovci!

V Multipoweru stale sledujeme stejný cíl jako v roce 1977: Chceme Vám poskytnout tu nejlepší podporu, abychom Vám pomohli dosáhnout Vašeho cíle. Jako lídr trhu dáváme dohromady nejlepší talenty celé řady různých disciplín. Kromě vlastních expertů jsme rozvinuli partnerství s profesionály mimo naši společnost – takoví sportovci jako – Northampton Saints a anglický obránce Ben Foden, britský plavec Fran Halsall stejně jako Olympijské tréninkové centrum v Německu a také významné sportovní university. Tato kombinace teorie a praxe, vědy a sportu je to, čím vyčníváme nad ostatní výrobce. Všichni experti Multipoweru jsou vášnivými sportovci a vědí, že naše produkty musí prokázat svou cenu nejen v laboratoři ale také mimo ni, v terénu, v místní tělocvičně a na stadionu před zraky tisíců diváků.

Historie Multipower

  • Společnost byla založena v roce 1977.

  • V počátcích sloužil suterén domu jednoho ze dvou zakladatelů jako výrobní zařízení.

  • Původně výrobky sestávaly z čistého proteinu jako "Formula 90", ale brzy byly přidávány vitamíny a minerály a vyvíjeny různé příchuti.

  • V roce 1980 bylo zakoupeno zařízení na výrobu potravin a kontrolu kvality v Bleckede v Německu.

  • První vlastní značky společnosti "Multikraft" a "Multaben" se objevily na trhu v roce 1984.

  • V roce 1988 byla značka "Multikraft" přejmenována na "Multipower".

  • Souběžně s hnutím „body building“ se etabloval fitness trend a Multipower rozšířil svůj sortiment, aby oslovil tuto novou cílovou skupinu.

  • Multipower je nyní evropským lídrem ve výrobě sportovní výživy a prodává své výrobky ve 36 zemích.

Výrobky k dosažení každého cíle.

Náš sortiment se skládá z různých druhů tyčinek, nápojů, prášků, gelů a doplňků. Je rozdělen do dvou skupin výrobků, které přitahují různé spotřebitele s odlišnými tréninkovými cíli. "Multipower Sportsfood" řada sestává z výrobků pro zlepšení vytrvalosti, objemu a síly svalů, jejich posilování a vyrýsování. "Multipower Professional" splňuje požadavky na silový trénink a body-building.
 

Rýsování svalů

Být fit a dobře vypadat

Výdrž

Budování svalové hmoty

Zpevněná a ve formě

Snižování hmotnosti