PROVISTA kloubní výživa Cartila Gelenk Elixier 1000 ml  kolagenový nápoj s vitamíny

PROVISTA kloubní výživa Cartila Gelenk Elixier 1000 ml kolagenový nápoj s vitamíny

Cena s DPH: 990 Kč

Cena bez DPH: 884 Kč

Hmotnost: 1 kg
Záruka (měsíců): viz datum na obale
příchuť: Skladem: Ano
Výrobce: ProVista AG Isernhagen®
EAN: 4260043453126 Katalog. číslo: 1022030
Dotaz k tomuto produktu


 Cartila Elixier  1000 ml   kolagenní nápoj s vitamíny 

balení na 40 dní

Cartila Elixir - doplněk stravy s obsahem hydrolyzátu kolagenní bílkoviny, vitamínem C a vitamínem A. A aby byl vhodný i pro diabetiky je doslazen šetrným moderním sladidlem sukraloza. Exkluzivní německá kloubní výživa firmy Pro Vista zabezpečující maximální účinnost. Stálým klientům produkty této firmy dodáváme na český trh více než 25 let. Obsahuje vysoce kvalitní kolagenní hydrolyzát, který nenadýmá, což je prvním signálem kvalitního vstřebávání. Pomáhá vytvářet kloubní maz, který je nepostradatelný pro pohyblivost kloubů. Všude útočí reklamy na zázračné kloubní preparáty, ale bez dopnění kvalitního mazu z kolagenního hydrolyzátu, který věkem vysychá nic nepomůže.   Vysoce aktivní biologické látky obsažené v Cartila Elixír zlepšují současně kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.

Více než 50 % 40- a 50-letých má problémy s klouby. Od 60-ti let potíže s klouby jsou ještě častější. Příčiny mohou být statické, mechanické, náhlé přetížení, ale především dlouhé sezení nebo stání. Všeobecně každé delší setrvání v tělesné pozici (např. počítačová práce) je vlastně „jed“ pro naše klouby. Tento efekt zesilují nadváha nebo těžká břemena. Také prudké přetížení jako rány nebo nárazy není chrupavka schopna déle unést. Potíže s klouby nepřichází jen s věkem, ale změny v kloubech a tkáních dělají klouby s přibývajícím věkem náchylnější k opotřebení. Těžce zkoušené klouby mají zvýšenou potřebu dodání výživných látek. Cartila Elixier Drink dodává vysoce kvalitní kolagenní hydrolyzát, který díky vysokému obsahu biologicky aktivních látek a vitamínů doplňuje a podporuje výživu kloubů.

Složení: voda, kolagenní hydrolyzát, vitamín C (kyselina askorbová), okyselující látka (kyselina citronová), pomerančové aroma, beta-karoten (vitamin A), náhradní sladidlo (sukralóza), konzervační činidlo (sorban draselný).
Doporučené dávkování: 1 porce (25 ml) denně

Důležitá upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování! Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Před otevřením dobře protřepejte. 1 porci nařeďte asi 50 ml pitné vody.

Skladování: Chraňte před přímým slunečním světlem a teplotami nad 25 °C.
Balení: PET láhev o obsahu 1 litr

Použití: Každý den po dobu alespoň 3 měsíců.

  ve 100 g v porci 25 ml % DDD*
Energie 340 kJ
80 kcal
85 kJ
20 kcal
tuk 0 g 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
sacharidy < 1 g <0,1 g
- z toho cukr < 1 g < 1 g
bílkoviny 20 g  5 g
sůl < 1 g < 1 g
vitamíny
vitamín C  400 mg  100 mg 125
vitamín A 20 mg  5  mg 620
účinné látky 
kolagenní hydrolyzát 20 mg 5 mg

** DDD = doporučená denní dávka (podle směrnice EU 90/496)
 

Rýsování svalů

Být fit a dobře vypadat

Výdrž

Budování svalové hmoty

Zpevněná a ve formě

Snižování hmotnosti