Z-konzept Omega 3 Premium Fishoil Concentrate 90 kapslí

Z-konzept Omega 3 Premium Fishoil Concentrate 90 kapslí

Cena s DPH: 590 Kč

Cena bez DPH: 527 Kč

Hmotnost: 0,17 kg
Záruka (měsíců): viz. potisk obalu
Počet v balení: 90 kapslí
Skladem: Ano
Výrobce: Z-KONZEPT NUTRITION
EAN: 4260399642137 Katalog. číslo:
Dotaz k tomuto produktu


⚜️Prémiový koncentrát z rybího oleje s 640 mg EPA a 400 mg DHA v jedné dávce. Velká dávka těch správných mastných kyselin pro podporu imunity.

Výjimečný koncentrát rybího oleje poskytující s mimořádně vysokou dávku 4000 mg rybího oleje, včetně 640 mg EPA a 400 mg DHA. Tento prémiový produkt je speciálně formulován pro maximální podporu imunitního systému a celkového zdraví. Balení až na 45 dní.

Posílení imunity a zdraví: Každá dávka je plná esenciálních omega-3 mastných kyselin, které jsou nezbytné pro udržení zdraví srdce, mozku a očí, a mají prokázané protizánětlivé účinky.

Čistota a kvalita: Z-konzept se zavazuje k výrobě z nejčistších a nejkvalitnějších surovin, což zaručuje vysokou účinnost bez nepotřebných aditiv. Všechny produkty jsou vyrobené v Německu s maximálním ohledem na kvalitu.

♻️ Ekologický Přístup: Celý produkt je v hliníkovém recyklovatelném obalu.

Z-konzept Omega 3 Premium Fish Oil Concentrate je ideálním doplňkem pro každého, kdo hledá přírodní cestu ke zlepšení svého zdraví a vitality.

Přednosti EPA a DHA:

  • Podpora Srdce a Oběhového Systému: EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce a oběhového systému.
  • Podpora Mozku a Zraku: DHA je klíčová pro udržení normální funkce mozku a zraku.
  • Protizánětlivé Účinky: EPA má přirozené protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit riziko chronických onemocnění.

Dávkování: Užívejte 4 kapsle jednou denně s jídlem ideálně s vodou nebo při nižší dávce 2 kapsle denně s jídlem ideálně s vodou[1].

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Udržujte mimo dosah dětí. Tento doplněk stravy by měl být přijímán jako součást pestré a vydatné stravy. Datum spotřeby se vztahuje na správně uzavřené balení.

Obsah balení: 90 želatinových kapslí

Složení: Koncentrát rybího oleje (16% eikosapentaenová kyselina (EPA), 10% dokosahexaenová kyselina (DHA)), kapsle (želatina), tužidlo: glycerol; antioxidant: alpha-tokoferol.

Výživové hodnoty denní dávka (4 kapsle)
Koncentrát rybího oleje 4000 mg
z toho EPA* 640 mg
z toho DHA* 400 mg

* vyjádřeno jako triglyceridy 

Rýsování svalů

Být fit a dobře vypadat

Výdrž

Budování svalové hmoty

Zpevněná a ve formě

Snižování hmotnosti